Nowoczesne projekty biurowe

Gdy słyszymy pojęcie biurowiec, w głowie pojawia się nam wysoki, szary i betonowy prostopadłościan. Obecnie trendy wśród deweloperów zmieniają się i coraz częściej powstają inwestycje wzorowane na trendach europejskich.

skyscraper 3122210 1920

Nowe podejście zakłada stworzenie budynków biurowych, które wbudowują się w tkankę miejską, są jej częścią i stają się ich wizytówką biznesową. Obecnie w takich obiektach dominują szklane fasady, które nadają bryle budynku nowoczesny wygląd.

W przypadku fasad szklanych architekci mogą wybierać między bezramowym montażem szklanych tafli, a użyciem aluminiowych ram. Tego rodzaju fasady nie tylko podnoszą prestiż biurowca, ale też mają praktyczne zastosowanie – do wewnątrz wpada więcej światła słonecznego, pomieszczenia nie wychładzają się zbyt szybko, dzięki czemu można zredukować koszty ogrzewania i oświetlenia.

na strone

Przykładem takiej inwestycji jest koncepcja budynku biurowego jaką przygotowaliśmy dla firmy Gzella. To nowoczesny budynek biurowy z przestronnymi pomieszczeniami biurowymi, salą konferencyjną na 50 osób oraz windami, o łącznej kubaturze 9790,90 m3

Zaprojektowano budynek w konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej z sprężonymi płytami stropowymi. W koncepcjach zaproponowano elewacje szklane lub połączenie szkła i elewacyjnych płyt włókno-cementowych. Na naszej stronie w zakładce realizacje mogą Państwo zapoznać się szczegółowo z opisem koncepcji i przykładowymi grafikami -> Koncepcja

 

KONCEPCJA 1C

 

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Prodom PLUS Tomasz Pałubicki
Nowa Tuchola 2
89-500 Tuchola

793 322 105
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy